Maila
Partidua
Data
Emaitza
Euskadiko Kadete Liga
San Adrian
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/05/22 20:30
Senior Zilarra
Petronor Muskiz
Ermuko Errotabarri E.K.E
2019/05/18 16:30
21-37
Euskadiko Jubenil Liga
Emtesport Kukullaga Etxebarri
Errotabarri Euskadi Juvenil
2019/05/18 16:00
28-17
Euskadiko Kadete Liga
SECTOR ESPAÑA CADETE
ZARAGOZA
2019/05/18 12:00
Infantil Beltza
Errotabarri Infantil Beltza
Jesuitak 06
2019/05/18 11:30
23-24
Infantil Urdina
Markina-Xemein A
Errotabarri Urdina Infantil
2019/05/18 10:00
19-34
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Basauri 06 Sofia Taramona
2019/05/17 19:00
Kadete Beltza
Zuazo Cadete
Errotabarri Beltza Cadete
2019/05/12 12:30
34-19
Kadete Urdina
Sestao-Getxo 03-04
Errotabarri Urdina Cadete
2019/05/12 11:00
29-16
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Emtesport Kukullaga Etxebarri
2019/05/11 18:30
18-36
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
San Adrian Euskadi Cadete
2019/05/11 16:45
25-29
Infantil Urdina
Jesuitak 06
Errotabarri Urdina Infantil
2019/05/11 10:45
24-35
Infantil Zuria
Muskiz Blanco
Errotabarri Zuria Infantil
2019/05/11 9:00
31-30
Senior Zilarra
Kukullaga-Etxebarri
Ermuko Errotabarri EKE
2019/05/10 20:30
24-25
Euskadiko Kadete Liga
Omega Basauri
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/05/05 12:15
20-29
Euskadiko Jubenil Liga
Askartza
Errotabarri Euskadi Juvenil
2019/05/05 11:00
20-31
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
Muskiz Azul
2019/05/04 12:30
17-27
Infantil Beltza
Loyola Jesuitas F
Errotabarri Beltza Infantil
2019/05/04 12:00
20-20
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Eskubaloi Galdakao
2019/05/04 11:15
23-36
Infantil Urdina
Basauri 06 Sofia Taramona
Errotabarri Urdina Infantil
2019/05/04 11:00
17-21
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Urdaibai Isabel
2019/05/04 9:45
15-42
Senior Euskadi
Indupime Basauri
Errotabarri Esukadi Senior
2019/05/03 20:30
37-20
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
San Adrian
2019/05/03 20:00
41-19
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Omega Basauri
2019/05/03 18:30
17-23
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Urdaibai E.T.
2019/04/28 11:15
16-28
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Askartza
2019/04/27 11:15
35-13
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Aiala ZKE
2019/04/14 11:00
21-28
Euskadiko Kadete Liga
Sareteknika Kukullaga Etxebarri
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/04/13 19:30
31-22
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Loyola Jesuitak F
2019/04/13 13:00
41-15
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
Urdaibai Matxitxako
2019/04/13 11:30
34-22
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Kukullaga Etxebarri B 2003
2019/04/13 9:30
25-32
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Indupime Basauri
2019/04/12 20:00
18-28
Euskadiko Kadete Liga
Lacturale Bera-Bera
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/04/12 17:45
31-24
Senior Euskadi
Eraiken Eharialdea
Errotabarri Euskadi Senior
2019/04/07 12:15
26-21
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Schär Zaragoza
2019/04/06 19:00
29-16
Euskadiko Kadete Liga
Urnieta Ulacia Autobusak
Errotabarri Euskadi cadete
2019/04/06 16:00
22-32
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
Urdaibai Isla-Kale
2019/04/06 11:15
27-22
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Errotabarri Beltza Infantil
2019/04/06 9:45
24-24
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Ereintza Barymont
2019/03/31 11:15
20-18
Senior Zilarra
Lagunak
Ermuko Errotabarri EKE
2019/03/30 20:00
27-31
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Usurbil K.E.
2019/03/30 16:45
39-31
Infantil Zuria
Beltzagorri 2005A Santutxu
Errotabarri Zuria Infantil
2019/03/30 13:00
19-19
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Omega Basauri
2019/03/30 11:15
14-49
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Berango Eskubaloia
2019/03/30 9:45
23-22
Kadete Beltza
Urduliz Eskubaloia
Errotabarri Beltza Cadete
2019/03/29 19:30
30-14
Kadete Urdina
Kukullaga B 2003
Errotabarri Urdina Cadete
2019/03/24 13:00
34-10
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Indupime Basauri
2019/03/23 18:30
18-26
Euskadiko Jubenil Liga
Zuazo Juvenil B
Errotabarri Euskadi Juvenil
2019/03/23 13:00
15-29
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Berango Eskubaloia
2019/03/23 11:15
30-24
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Urdaibai E.T.
2019/03/23 11:15
22-26
Infantil Beltza
Markina-Xemein A
Errotabarri Beltza Infantil
2019/03/23 10:00
17-40
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
CB. San Adrian
2019/03/22 19:30
17-29
Senior Euskadi
Construccciones Ugarte Aloña Mendi
Errotabarri Euskadi Senior
2019/03/19 12:00
28-23
Senior Zilarra
Logroño Sporting La Rioja
Ermuko Errotabarri EKE
2019/03/16 18:00
32-21
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Berango Urduliz Eskubaloia
2019/03/16 16:45
40-21
Infantil Beltza
Basauri Urbi 06
Errotabarri Beltza Infantil
2019/03/16 12:30
28-20
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Basauri 06 Sofia Taramomna
2019/03/16 11:30
16-15
Infantil Zuria
Urdaibai Matxitxako
Errotabarri Zuria Infantil
2019/03/16 10:15
13-28
Kadete Beltza
Sestao-Getxo 03-04
Errotabarri Beltza Cadete
2019/03/16 10:15
36-16
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
CB San Adrian
2019/03/15 18:30
32-24
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Gurpea Beti-Onak
2019/03/09 18:30
22-19
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Aiala ZKE
2019/03/09 16:30
19-32
Kadete Urdina
Larramendi Urduliz Eskubaloia
Errotabarri Urdina Cadete
2019/03/09 13:00
30-23
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
Urdaibai Arene
2019/03/09 12:45
25-23
Euskadiko Kadete Liga
Aiala ZKE
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/03/09 11:30
23-20
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Soleto Bus Basauri
2019/03/09 11:15
22-37
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Markina-Xemein B
2019/03/09 9:45
29-13
Infantil Urdina
Loyola Jesuitas F.
Errotabarri Urdina Infantil
2019/03/09 9:30
20-32
Euskadiko Jubenil Liga
Urdaibai E.T.
Errotabarri Euskadi Juvenil
2019/03/08 20:15
16-26
Senior Zilarra
Loizaga Const. Castro-Urdiales
Ermuko Errotabarri EKE
2019/03/02 18:35
22-24
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Indupime Basauri
2019/03/02 18:30
22-15
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Urdaibai-Isabel
2019/03/02 16:45
19-28
Senior Euskadi
Bera-Bera
Errotabarri Euskadi Senior
2019/03/02 16:00
31-27
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
San Adrian Euskadi Cadete
2019/03/02 11:15
30-26
Kadete Beltza
Claret Askartza
Errotabarri Beltza Cadete
2019/03/02 10:45
20-14
Euskadiko Jubenil Liga
Ibaizabal Durango Juvenil
Errotabarri Euskadi Juvenil
2019/02/24 12:30
10-36
Kadete Urdina
Ibaizabal Durango Cadete 2º
Errotabarri Urdina Cadete
2019/02/24 10:45
22-9
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Atlantico Pereda
2019/02/23 18:30
23-25
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Irauli-Bosteko
2019/02/23 16:30
25-20
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Jesuitak 06
2019/02/23 11:30
34-23
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Urnieta Ulacia Autobusak
2019/02/23 11:15
28-23
Infantil Beltza
Urdaibai Lamiak
Errotabarri Beltza Infantil
2019/02/23 10:30
29-25
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Kukullaga Etxebarri A 2004
2019/02/23 9:45
14-44
Infantil Zuria
Urdaibai Isla Kale
Errotabarri Zuria Infantil
2019/02/23 9:00
22-23
Senior Zilarra
C.B. San Adrian
Ermuko Errotabarri EKE
2019/02/17 12:30
19-24
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Restaurante Ibarbia Muskiz
2019/02/17 11:15
14-27
Senior Euskadi
CB.Jarrilleras
Errotabarri Euskadi Senior
2019/02/17 10:30
22-26
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Berango Urduliz Eskubaloia
2019/02/16 18:30
21-10
Euskadiko Kadete Liga
Usurbil K.E
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/02/16 16:45
15-32
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Basauri Uribarri 06
2019/02/16 12:45
15-30
Infantil Urdina
Zuazo C Infantil
Errotabarri Urdina Infantil
2019/02/16 11:45
41-12
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
Muskiz Blanco
2019/02/16 9:45
26-30
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
HBC'74 IEN Avia
2019/02/09 18:30
26-18
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Lauko Elgoibar
2019/02/09 16:30
10-19
Kadete Urdina
Zuazo Cadete
Errotabarri Urdina Cadete
2019/02/09 16:00
37-20
Euskadiko Kadete Liga
Berango Urduliz Eskubaloia
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/02/09 13:00
23-36
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Kukullaga B Etxebarri
2019/02/09 12:30
11-37
Euskadiko Jubenil Liga
Kukullaga-Etxebarri
Errotabarri Euskadi Juvenil
2019/02/09 12:30
19-32
Kadete Beltza
Eskubaloia Galdakao
Errotabarri Beltza Cadete
2019/02/09 12:00
30-24
Infantil Zuria
Muskiz Azul
Errotabarri Infantil Zuria
2019/02/09 11:15
40-22
Infantil Beltza
Claret Askartza B
Errotabarri Infantil Beltza
2019/02/09 10:00
22-10
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Aiala ZKE
2019/02/03 11:15
36-28
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Askartza
2019/02/03 9:45
25-14
Senior Euskadi
Urdaibai E.T.
Errotabarri Euskadi Senior
2019/02/02 19:00
27-20
Senior Zilarra
Aiala Zarautz ZKE
Ermuko Errotabarri EKE
2019/02/02 17:45
23-22
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Urdaibai - Manteiga
2019/02/02 11:15
26-16
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Ibaizabal Durango
2019/02/02 9:45
25-20
Euskadiko Kadete Liga
San Adrian Euskadi Cadete
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/01/27 10:30
31-27
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Petronor Muskiz Eskubaloia
2019/01/26 18:30
40-18
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
San Adrian 06
2019/01/26 12:45
11-21
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
Beltzagorri 2005 A Santutxu
2019/01/26 11:30
22-11
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Errotabarri Urdina Cadete
2019/01/26 11:15
15-18
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Berango Eskubaloia
2019/01/24 20:00
20-18
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Urdaneta F
2019/01/20 11:00
6-32
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Eraiken Eharialdea
2019/01/19 18:30
28-24
Senior Zilarra
BM. Loyola
Ermuko Errotabarri EKE
2019/01/19 18:00
16-21
Euskadiko Jubenil Liga
Lacturale Bera Bera
Errotabarri Euskadi Juvenil
2019/01/19 17:30
17-17
Euskadiko Kadete Liga
Lacturale Bera Bera
Errotabarri Euskadi Cadete
2019/01/19 16:00
27-33
Infantil Beltza
Berango Eskubaloia
Errotabarri Beltza Infantil
2019/01/19 13:00
32-23
Infantil Zuria
Markina-Xemein
Errotabarri Zuria Infantil
2019/01/19 12:20
4-21
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Errotabarri Beltza Cadete
2019/01/19 11:15
13-23
Infantil Urdina
Basauri Urbi 06
Errotabarri Urdina Infantil
2019/01/19 11:00
26-18
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Lanzarote-Puerto del Carmen
2019/01/12 20:00
26-27
Kadete Urdina
Urdaibai E.T.
Errotabarri Urdina Cadete
2019/01/12 18:30
36-18
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Astigarraga GYS Sport Elgoibar
2019/01/12 18:00
20-26
Senior Euskadi
Ereintza Barymont
Errotabarri Euskadi Senior
2019/01/12 17:30
24-19
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Salento Gelati
2019/01/12 16:30
34-29
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
UK-Areatza L
2019/01/12 12:45
19-33
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Urdaibai-Manteiga
2019/01/12 11:15
27-15
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Markina-Xemein B
2019/01/12 9:45
25-14
Senior Zilarra
Kukullaga-Etxebarri
Ermuko Errotabarri EKE
2018/12/22 20:00
22-23
Kadete Beltza
Omega Basauri
Errotabarri Beltza Cadete
2018/12/22 12:15
36-14
Senior Euskadi
Indupime Basauri
Errotabarri Euskadi Senior
2018/12/16 12:15
37-16
Senior Zilarra
Schär Zaragoza
Ermuko Errotabarri EKE
2018/12/15 18:00
20-24
Euskadiko Kadete Liga
Saretecnica Kukullaga Etxebarri
Errotabarri Euskadi Cadete
2018/12/15 17:30
26-19
Euskadiko Jubenil Liga
Emtesport Kukullaga Etxebarri
Errotabarri Euskadi Juvenil
2018/12/15 16:00
21-16
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Eskubaloia Galdakao
2018/12/15 11:15
15-18
Infantil Urdina
Urdaibai Lamia
Errotabarri Urdina Infantil
2018/12/15 10:30
27-20
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Soleto Bus Basauri
2018/12/15 9:45
18-24
Infantil Zuria
Jesuitak 05
Errotabarri Zuria Infantil
2018/12/15 9:30
14-34
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Lagunak
2018/12/09 12:00
23-17
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Taberna La Goiti San Adrian
2018/12/02 11:15
22-17
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
San Adrian Euskadi
2018/12/02 9:45
22-34
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Logroño Sporting La Rioja
2018/12/01 18:30
23-31
Kadete Urdina
Larramendi Urduliz Eskubaloia
Errotabarri Urdina Cadete
2018/12/01 16:30
24-21
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Aloña Mendi K.E.
2018/12/01 16:30
20-23
Kadete Beltza
Ibaizabal Durango Cadete 1º
Errotabarri Beltza Cadete
2018/12/01 16:00
22-20
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Basauri Uribarri 06
2018/12/01 12:45
14-33
Infantil Zuria
Kukullaga-Etxebarri
Errotabarri Zuria Infantil
2018/12/01 11:30
31-14
Infantil Beltza
Basauri 06 Sofia Taramona
Errotabarri Beltza Infantil
2018/12/01 11:00
25-19
Senior Euskadi
Aiala ZKE
Errotabarri Euskadi Senior
2018/11/25 13:00
33-20
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Restaurante Ibarbia MUSKIZ
2018/11/25 11:15
10-25
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Loyola Jesuitak F
2018/11/24 12:30
25-24
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Ibaizabal Durango
2018/11/24 11:15
9-21
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
Zuazo A
2018/11/24 11:00
18-22
Infantil Urdina
Claret Askartza B
Errotabarri Urdina Infantil
2018/11/24 10:45
35-15
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
CB. San Adrian
2018/11/24 9:45
24-25
Kadete Beltza
Urduliz Eskubaloia
Errotabarri Beltza Cadete
2018/11/18 10:30
25-13
Senior Zilarra
Gurpea Beti-Onak
Ermuko Errotabarri EKE
2018/11/17 20:00
23-19
Euskadiko Jubenil Liga
AIALA ZKE
Errotabarri Euskadi Juvenil
2018/11/17 13:00
33-20
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
San Adrian 06
2018/11/17 12:30
12-22
Euskadiko Kadete Liga
AIALA ZKE
Errotabarri Euskadi Cadete
2018/11/17 11:30
31-31
Infantil Zuria
Zuazo B
Errotabarri Zuria Infantil
2018/11/17 10:45
23 - 31
Kadete Urdina
Sesto-Getxo 03-04
Errotabarri Urdina Cadete
2018/11/17 9:15
30-13
Infantil Beltza
Jesuitak 06
Errotabarri Beltza Infantil
2018/11/17 9:00
30-29
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Bera Bera
2018/11/16 20:00
19-22
Senior Euskadi
Irauli-Bosteko
Errotabarri Euskadi Senior
2018/11/11 12:00
23-19
Euskadiko Jubenil Liga
Ereintza Aguaplast
Errotabarri Euskadi Juvenil
2018/11/11 11:45
18-20
Euskadiko Kadete Liga
Ereintza Aguaplast
Errotabarri Euskadi Cadete
2018/11/11 10:00
28-23
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Loizaga Const. Castro-Urdiales
2018/11/10 18:30
20-17
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
San Adrian 05
2018/11/10 12:45
19-22
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Zuazo C
2018/11/10 11:30
5-34
Kadete Beltza
Errotabarri Beltza Cadete
Kukullaga Etxebarri A 2004
2018/11/10 11:15
11-34
Infantil Urdina
Berango Eskubaloia
Errotabarri Urdina Infantil
2018/11/10 10:00
34-32
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Urdaibai-Isabel
2018/11/10 9:45
13-24
Senior Zilarra
Atlántico Pereda
Ermuko ErrotabarriEKE
2018/11/04 12:00
30-26
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Tximista Taberna Pulpo EK
2018/11/03 18:30
17-20
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Garaje Axiri Pulpo EK
2018/11/03 16:45
25-20
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Lacturale Bera Bera
2018/10/28 11:15
24-24
Kadete Urdina
Kukullaga B 2003
Errotabarri Urdina Cadete
2018/10/28 10:00
27-20
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Lacturale Bera Bera
2018/10/28 9:45
32-33
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
CB San Adrian
2018/10/27 18:30
24-22
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
CB Jarrilleras
2018/10/27 16:30
21-27
Infantil Beltza
Kukullaga B Etxebarri
Errotabarri Beltza Infantil
2018/10/27 13:00
43-5
Infantil Zuria
UK-Arbidea P
Errotabarri Zuria Infantil
2018/10/27 12:45
8-33
Infantil Urdina
Errotabarri Urdina Infantil
Urdaneta F
2018/10/27 12:30
11-35
Senior Euskadi
Lauko Elgoibar
Senior Euskadi
2018/10/21 13:00
32-12
Senior Zilarra
HBC'74 IEN AVIA
Ermuko Errotabarri EKE
2018/10/21 12:00
22-21
Euskadiko Kadete Liga
Salento Gelati
Errotabarri Euskadi Cadete
2018/10/20 17:45
25-31
Euskadiko Jubenil Liga
Astigarraga GYS Sport Elgoibar
Errotabarri Euskadi Juvenil
2018/10/20 16:00
32-11
Kadete Beltza
Zuazo Cadete
Errotabarri Beltza Cadete
2018/10/20 12:00
29-16
Infantil Beltza
Errotabarri Beltza Infantil
Errotabarri Urdina Infantil
2018/10/20 11:15
19-33
Infantil Zuria
Errotabarri Zuria Infantil
UK-Labasture D
2018/10/20 9:45
24-14
Kadete Urdina
Claret Askartza
Errotabarri Urdina Cadete
2018/10/20 9:15
16-15
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Emtesport Kukullaga Etxebarri
2018/10/14 11:15
13-25
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Sareteknika Kukullaga Etxebarri
2018/10/14 9:45
17-30
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Aiala Zarautz Z.K.E.
2018/10/13 18:30
20-24
Senior Euskadi
Errotabarri Euskadi Senior
Urdaibai E.T.
2018/10/13 16:30
26-30
Senior Zilarra
Petronor Muskiz Eskubaloia
Ermuko Errotabarri EKE
2018/10/07 12:00
21-34
Euskadiko Kadete Liga
San Adrian Euskadi
Errotabarri Euskadi Cadete
2018/10/06 18:30
26-25
Senior Euskadi
Berango Eskubaloia
Errotabarri Euskadi Senior
2018/10/06 18:15
26-24
Euskadiko Jubenil Liga
Taberna La Goiti San Adrian
Errotabarri Euskadi Juvenil
2018/10/06 16:30
20-21
Kadete Urdina
Errotabarri Urdina Cadete
Indupime Basauri
2018/10/06 11:15
7-41
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
BM. Loyola
2018/09/29 20:00
27-24
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Aiala ZKE
2018/09/29 18:00
18-26
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Aiala ZKE
2018/09/29 16:30
26-23
Kadete Beltza
Berango-Urduliz Eskubaloia
Errotabarri Beltza Cadete
2018/09/29 13:00
35-8
Euskadiko Jubenil Liga
Errotabarri Euskadi Juvenil
Ereintza Aguaplast
2018/09/22 18:30
18-21
Senior Zilarra
Lanzarote-Puerto Del Carmen
Ermuko Errotabarri EKE
2018/09/22 18:00
34-21
Euskadiko Kadete Liga
Errotabarri Euskadi Cadete
Ereintza Aguaplast
2018/09/22 16:45
23-24
Senior Zilarra
Ermuko Errotabarri EKE
Kukullaga-Etxebarri
2018/09/15 18:30
22-20
Euskadiko Jubenil Liga
Garaje Aixiri Pulpo EK
Errotabarri Euskadi Juvenil
2018/09/15 12:30
22-10
Euskadiko Kadete Liga
Garaje Axiri Pulpo EK
Errotabarri Euskadi Cadete
2018/09/15 11:00
15-24
Cerrar menú
Share This
  • Jarri ezazu helbide elektroniko bat; helbide horrek Errotabarriren web eta apparen gune pribatuan bazkide gisa identifikatzeko erabili beharko duzu